Únor 2021 ve Školní družině

14.04.2021 17:43

Začátek února jsme trávili na starými časopisy, ze kterých jsme vystřihovali zajímavé obrázky, o kterých jsme si povídali. Každý měl na srdci něco jiného, každý má jiné zájmy. Od nůžek se opravdu kouřilo, děti tato aktivita hodně bavila a samy se k ní vracely. Z vystřižených obrázků jsme zkusili lepit různé koláže a o výsledcích jsme si opět povídali. To byste nevěřili, kolik je na světě zajímavostí!

Pokračovali jsme ve výrobě krmení pro ptáčky.

Na sv. Valentýna jsme vyráběli závěsná srdce ze stříhaného textilu navlékaného na drátek. 


Hodně času jsme věnovali přípravě karnevalu masek, který se bohužel nakonec neuskutečnil kvůli vládním opatřením. Určitě si ho vynahradíme, až se zase všichni sejdeme. Vyrobili jsme si škrabošky a karnevalové čepice na míru, vyzdobili jsme třídu girlandami z krepového papíru, nafukovali balónky, vymýšleli hry a karnevalové občerstvení.