Nově vymalovaná a vybavená počítačová učebna

26.03.2024

Jarní prázdniny jsou časem, který mnozí z nás tráví odpočinkem a relaxací. Pro nás však byly letošní jarní prázdniny obdobím, které nám přineslo nejen nové zážitky, ale také skvělé změny přímo v naší škole. Díky úsilí pana Pavla Jenky a pana Ondřeje Baumgartnera, spolu s podporou Města Heřmanův Městec, máme nyní úplně novou počítačovou učebnu, která nám umožní ještě efektivnější vzdělávání.

Naše školní počítačová učebna se po letech potřebovala nejen technicky, ale i esteticky oživit. Proto jsme se rozhodli využít jarního volna a vymalovat prostor do nové podoby. Pan Jenka se ukázal jako skvělý zhotovitel a vytvořil prostředí, které nás bude inspirovat ke kreativitě a efektivní práci. Nicméně, nová výmalba by byla jen polovičním úspěchem bez nového vybavení. A právě tady přichází na řadu pan Ondřej Baumgartner. Díky štědré podpoře Města Heřmanův Městec nám mohl osadit učebnu zcela novými počítači, které splňují nejmodernější standardy. Díky jejich snaze a ochotě podpořit naše vzdělávání máme nyní k dispozici technologii, která nás posune vpřed a díky ní žáci mohou plnit svůj školní vzdělávací program.

Chceme vyjádřit obrovské poděkování panu Jenkovi, panu Baumgartnerovi a Městu Heřmanův Městec za jejich práci, nadšení, štědrost a za jejich podporu, která nám umožnila dosáhnout našich cílů a vytvořit prostředí, které nás bude provázet naší vzdělávací cestou.

Doufáme, že naše nová počítačová učebna bude místem, kde budeme společně dosahovat úspěchů a kde se budeme neustále učit a rozvíjet.