Šílená Indie

Nezapomenutelná indická cesta: Přednáška cestovatelů Motani

V pátek 8. března 2024 se děti naší školy vydaly na neuvěřitelnou cestu do Indie přímo v kině Heřmanův Městec. Přednáška cestovatelů s názvem "Šílená Indie" byla plná dobrodružství, exotických zážitků a nezapomenutelných momentů.

Naše imaginární cesta vedla do města Agra, kde jsme obdivovali Tádž Mahal. V Bikaneru jsme se zúčastnili pestrobarevného Velbloudího festivalu a sledovali vzrušující závody, tanec a bojové vystoupení. Prozkoumali jsme místa plná exotických zvířat a navštívili tradiční indické chrámy.

Naše cesta pokračovala do modrého města Džódpur, města velbloudů Pushkar a dalších fascinujících destinací. Vydali jsme se i do pouště Thar, kde jsme zažili nádhernou a tichou noc pod hvězdami.

Přestože jsme se setkali s různými problémy a výzvami, indická pohostinnost a přátelskost nás provázely po celou dobu. Nejvíce nás oslovila úžasná atmosféra indických svateb a bohatství kultur, které jsme měli možnost poznat.

Naše cesta do Indie byla nezapomenutelným dobrodružstvím plným inspirace a poznáním. Jsme vděční, že jsme mohli být součástí této úžasné přednášky a doufáme, že se brzy budeme moci podívat na další dobrodružnou cestu!