Autorské čtení Michaely Fišarové

29.09.2025

V pátek dne 26.9. 2025 se v naší škole uskutečnila beseda se spisovatelkou, paní Michaelou Fišarovou a jejím hereckým kolegou, panem Miroslavem Reilem.
Paní Fišarová, která napsala již 21 knih pro děti, nám většinu svých knížek přivezla i fyzicky ukázat.
A dvě své knihy nám představila velmi detailně. Jednalo se o novou knihu Kanálníčci zachraňují svět, která vyšla v letošním roce. A první autorčinu detektivku z roku 2023 s názvem Městečko.
Beseda trvala celkem 60 minut a všechny děti s hlubokým zájmem naslouchaly jak vyprávění
o knihách od samotné autorky, tak ukázkám z knih v podání vynikajícího pana Reila.
Málem jsme ani nedýchali, když se před našima očima odvíjel příběh plný tajemství a nečekaných zvratů. Každý z nás si přál vědět, jak to všechno v Městečku dopadne.
Ale to se dozvíme jedině tehdy, pokud si tuto krásnou knihu s naprosto originálními ilustracemi, pořídíme.