Družinový turnaj ve stolním fotbálku

Družinový turnaj ve stolním fotbálku zná své vítěze
Ve školní družině byl v uplynulých týdnech uspořádán turnaj ve stolním fotbálku, do kterého se zapojilo celkem 9 žáků. Soutěžící během jednotlivých zápasů předváděli nejen své herní dovednosti, ale také smysl pro férovou hru, vzájemný respekt, sportovní nasazení a respektování předem domluvených pravidel turnaje.
Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen proběhlo ve čtvrtek 18. června 2026 ve vestibulu školy formou veselé fotbalové párty. Pro všechny účastníky byla připravena příjemná chvilka s drobnými fotbalovými dárečky (tácky, ubrousky, čepičky, sladkosti), během které nechyběla dobrá nálada ani zasloužené ocenění nejlepších hráčů.
Každý účastník obdržel pamětní diplom a vítězové si odnesli také originální ceny. První tři hráči byli oceněni různými typy stolních fotbálků. Velkou radost udělaly také netradiční perníkové medaile, které byly připraveny speciálně pro tuto příležitost.
Všem soutěžícím gratulujeme k jejich výkonům a děkujeme za účast, sportovní chování a vytvoření příjemné atmosféry během celého turnaje. Věříme, že si všichni hráči turnaj užili a těšíme se na další družinové soutěže.
Výsledky turnaje byly následující:
🥇 1. místo – Martin Skopalík
🥈 2. místo – Jiří Hofman
🥉 3. místo – Adam Svoboda
Zvláštní ocenění získaly také:
⚽ Nejlepší dívka turnaje – Daniela Slavíková
🤝 Cena Fair play – Petra Šťastná
Vychovatelka školní družiny
Jana Kicsera, DiS.
