Návštěva ZŠ Vrdy

01.12.2023

Dne 29. 11. 2023 jsme se zúčastnili exkurze do základní školy Vrdy. Prohlédli jsme si třídy, odborné učebny, tělocvičnu, zookoutek a keramickou dílnu. Závěrem prohlídky školy jsme navštívili polytechnické centrum, kde se žáci v rámci výuky seznamují s robotikou a informačními technologiemi. Viděli jsme, jak tiskne 3D tiskárna. Stavěli jsme objekty ze stavebnice, hráli si s robotickými hračkami a někteří si domů odvezli vlastnoručně vyrobenou kytičku z drátků a korálků. Oceňujeme srdečné přijetí a skvělý program, který pro nás připravili učitelé a asistentky. Základní škola Vrdy je pro nás zdrojem inspirace a čas strávený v ní byl velkým potěšením. Děkujeme!        Čekání na zpáteční autobus jsme si zpříjemnili v místní cukrárně. Bylo to příjemné a sladké zakončení naší exkurze.